O firmie

Kim jesteśmy?

Przez wiele lat pracowaliśmy na zwykłych etatach. Branże: spożywcza, sportowa i związana z motoryzacją i gsm. Z czasem zirytowała nas albo jakość  oferowanych produktów, albo sposób obsługi klienta. Postanowiliśmy stworzyć nową jakość. Obmyśliliśmy ścieżkę postępowania od chwili doboru asortymentu, aż po końcową obsługę klienta. 

Sprowadzamy różnoraki towar. Jeden jest droższy, drugi tańszy, jeden wykonany z lepszych materiałów drugi gorszy. I analogicznie jeden towar możemy zaproponować taniej, drugi drożej. Istotne jest jednak to, że każdy jeden produkt przed wysyłką do Ciebie sprawdzamy czy jest pełnowartościowy. A jeśli jakiś produkt nam się nie spodoba, jest "taki sobie" rezygnujemy zupełnie ze sprzedaży i nie sprowadzamy go. 

Zawsze po zakupie dostaniesz od nas informacje o aktualnym statusie Twojego zamówienia. Wiesz kiedy jest realizowane, kiedy zostało spakowane i czeka na wysyłkę. Wiesz też kiedy zamówienie jest już wysłane. Dostaniesz też od nas indywidualny link do strony, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o Twoim zamówieniu. Informacje o zakupionym produkcie, nr nadania przesyłki, link do śledzenia przesyłki, fakturę zakupu. Strona ta również umożliwia kontakt z nami. Wszystko w jednym miejscu. 

Również po zakupie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystko się może zepsuć, coś może się nie spodobać po odebraniu przesyłki, coś może być nie jasne. Zawsze możesz do nas napisać. Magda to skrajnie cierpliwa i wyrozumiała dziewczyna, a przy tym konkretna razowa babeczka :). Pisz do niej śmiało: razowa_babeczka@gsmstock.pl  

Traktujemy Cię tak, jak sami chcemy być traktowani i jednocześnie nie popełniamy błędów jakie widzieliśmy w firmach, w których pracowaliśmy. Wszystko jest schludnie i bezpiecznie zapakowane. Towar jest sprawdzony i pełnowartościowy. Wysyłka w terminie, zawsze z linkiem do śledzenia i ubezpieczona. Chyba wyłączymy z oferty wysyłkę paczkę RUCH. Ta może trwać nawet 8 dni zanim dotrze do Ciebie. Trochę długo. Tanio, to fakt, ale długo. Poobserwujemy, zobaczymy. 

Staramy się tak dobierać ofertę, by była ciekawa i interesująca. Uważamy, że kolejna 1001 oferta tego samego etui do iPhone`a jest tak pożądana na rynku jak budka z hoddogami na Księżycu :o). 

Serdecznie zapraszamy do buszowania po naszym sklepie.

Konkursy, Promocje, Nowości
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Konkursach, Kodach Rabatowych i Nowościach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl